این هفته بابایی چهارشنبه خونه بود و بعد از صرف صبحانه با بابایی رفتید آرایشگاه ، بعد از نماز جماعت دکوراسیون اتاقت رو عوض کردیم و کلی اتاقت  دلبازتر شدو با کمک بابایی استارت خونه تی رو زدیم

عکس قبل از اصلاح مو

آپ نیاز-آپلود سنتر-آپلود عکس دائمی-آپلود فایل رایگان

وقتیکه از در اومدی تو ، از هیجان دیدن روی ماهت جیغ میزدم و قربون صذقت می رفتم که حسابی کیف کردی و گردن گرفتی و با پز اومدی روی جلو مبلی نشستی و لم دادیتصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

کلی با بابایی خندیدیم به افاده ات

تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

عینک آفتابی ات هم تو دستت خونه  آورده بودی تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

واااای خدا چه ژستی هم گرفتی تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

دوستت دارم

به حدی که

برای تمـام لحظه هایت

فرشی از عشـق پهن میکنم

تا تـــو عاشقانه قدم بزنی

و من‌‌ عاشقانه نگاهت را بم

سهند خوشگله زیباترین خلقت خدا ، دل نوشته های ما برای زیباترین معجزه خدا؛ سهندجان بابایی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مکان های دنج مالزی کتابخانه سیار فدک شهرستان ساوجبلاغ شیمی اریا karenddl مجله تفریحی و سرگرمی لارا پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دانلود فیلم ایرانی sheypoorchat.parsinblog.ir بحث و تبادل نظر در رابطه با قیمت طراحی سایت