این هفته بابایی چهارشنبه خونه بود و بعد از صرف صبحانه با بابایی رفتید آرایشگاه ، بعد از نماز جماعت دکوراسیون اتاقت رو عوض کردیم و کلی اتاقت  دلبازتر شدو با کمک بابایی استارت خونه تی رو زدیم

عکس قبل از اصلاح مو

آپ نیاز-آپلود سنتر-آپلود عکس دائمی-آپلود فایل رایگان

وقتیکه از در اومدی تو ، از هیجان دیدن روی ماهت جیغ میزدم و قربون صدقت می رفتم که حسابی کیف کردی و گردن گرفتی و با پز اومدی روی جلو مبلی نشستی و لم دادیتصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

کلی با بابایی خندیدیم به افاده ات

تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

عینک آفتابی ات هم تو دستت خونه  آورده بودی تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

واااای خدا چه ژستی هم گرفتی تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

دوستت دارم

به حدی که

برای تمـام لحظه هایت

فرشی از عشـق پهن میکنم

تا تـــو عاشقانه قدم بزنی

و من‌‌ عاشقانه نگاهت را بم

سهند خوشگله زیباترین خلقت خدا ، دل نوشته های ما برای زیباترین معجزه خدا؛ سهندجان بابایی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کرمانج موزیک|دانلود آهنگ کرمانجی|اصغر باکردار|محسن میرزازاده قرابیه|سفارش آنلاین کیک و شیرینی فروشگاه سایت بلاگ بیست خرید اینترنتی تور مسکو نود و هشت دانلود از روزهای شــــــــــــازده ماهی وکیل ، وکالت ، مشاوره حقوقی در مشهد